НИЖНЬОТОРГАЇВСЬКИЙ ЗДО
(дитячий садок) №9
НИЖНЬОСІРОГОЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Організовуючи життєдіяльність дітей педагоги враховують закономірності їх розвитку, індивідуальні особливості,, особистий життєвий досвід. Педагоги звертають увагу , щоб розвивальний простір задовольняв потреби кожної дитини і наповнюють різноманітними атрибутами, які зацікавлюють дитину і тоді дитина знаходить улюблене заняття.
Тісний зв'язок між педагогами та батьками, щодо створення умов для організації розвивального життєвого простору дитини. Батьки допомогли обладнати народознавчий осередок, де розмістили і самі виготовили вінок, оберіг, вишили рушники,наволочки,простирадло,зробили тин,хатинку в українському стилі, діти з задоволенням граються в осередку.
Впровадження у практику роботи ДНЗ особистісно орієнтованої моделі дошкільної освіти є основне завдання педпрацівників. Головним учасником освітнього процесу відповідно до чинного законодавства дошкільної освіти,визнається дитина зі своїми уподобаннями, інтересами, здібностями, особливостями. Для реалізації моделі педагоги створюють всі умови для розвитку дитини, створюють розвивальний простір, у якому дитина живе, активно діє, спілкується, отримує знання, розвиває свої вміння, навички, проявляє емоції та почуття. Педагоги разом з завідувачем добирають різне обладнання (- ігрове, спортивне, навчальне), продумують його розміщення та визначають кількість, дбають про те ,щоб діти орієнтувалися у групі, додержуються правил поведінки, використовують різний матеріал. В кожній групі створені осередки відповідно лише для цієї вікової групи.